Наші контакти

+380 67 674 8349

Про нас

Ні для кого не буде секретом, що 90 відсотків успішної рибалки це правильно підібрана прикормка . І дуже важливо ,а для карпятників особливо,щоб рибалка зміг довіряти своїй «наживці». Більшість карпятників –спортсменів ,а також звиклих рибалок надають перевагу бойлам власного виробництва, а це в свою чергу процес трудомісткій і потребує як і відповідного місця і так і достатню кількість часу на виготовлення того чи іншого виду бойлів. Продукція STZbaits-це досвід здобутий як в числених рибацьких турнірах так і на звичайній рибалці, також це безліч практичної інформації ,що надали рибалки Польщі,Словенії,Угорщини.
Треба чітко розрізняти той факт, що на ринку з’являються десятки виробників рибних бойлів ,які в більшості своїй розглядаються як успішний бізнес-проект ,що існує за всіма правилами сучасного маркетингу-красива упаковка ,необґрунтовано низька ціна і яскрава гамма кольорів продукції. Такий бойл сподобається покупцю……а чи сподобається він рибі,чи задовольнить він її потребу в тих життєво необхідних інгредієнтах ,що заставляють «вусатого хитруна» раз ,пораз вертатись на місце підгодівлі???.
Філософія STZbaits ,базується на тому, щоб в першу чергу подобатись рибі а не рибалці .Збалансована рецептура ,присутність усіх інгредієнтів провідних світових брендів,багаторічні спостереження за поведінкою риб дозволять Вам в декілька разів збільшити ВАШ шанс на побачення з «вусатим» трофеєм. Довіряйте STZbaits, і незабутні враження не заставлять Вас довго чекати.